خانه / مقالات / کسب درآمد از گوگل ادسنس
کسب درآمد از گوگل ادسنس

کسب درآمد از گوگل ادسنس

گوگل ادسنس و چگونگی کسب درآمد از گوگل

اگر شما حتی یک هفته هم با اینترنت کا کرده باشید اسم گوگل به گوشتان خورده است.گوگل روشی برای شما برای کسب درآمد اینترنتی دارد.که خیلی پرسود و در عین حال ساده میباشد.

google Adsense

یک شبکه تبلیغاتی است که از هزاران شرکت در همه زمینه ها تبلیغات قبول میکند و آنها را که مرتبط به موضوع سایت شما هستند روی سایتتان به طور خودکار نشان میدهد.

گوگل اینجا به عنوان واسطه عمل میکند که کار شمارا بسیار آسان میکند.دیگر نیاز نیست خودتان مستقیم دنبال جذب تبلیغات مرتبط با سایتتان بگردید.گوگل بهترین و پرسودترین تبلیغات را خودکار برایتان پیدا میکند.به دلیل شهرت و اعتبار بالای گوگل .بسیاری از شرکت ها  تبلیغات پرسود خود را به گول میدهندو این به نفع شماست.

هر بار که کسی بر روی یکی از این تبلیغات کلیک میکند گوگل به شما پول میدهد.حدود ۷۵%کل سود تبلیغات مال شما میشود .

گوگل برای سایت شما تبلیغات پرسود پیدا میکند.و آنهارا به شکل منظم و حرفه ای دسته بندی میکند و در پایان هم در آمد شما را سر ماه به شمات تحویل میدهد

نکته :اگر شما به سایت ادسنس از ایران مراجعه کنید .به دلیل اینکه آی پی شما از ایران است گوگل دسترسی شما را به سایت محدود خواهد کرد.

پس راه استفاده از گوگل ادسنس چیست؟

میتوانید با استفاده از برنامه های پراکسی به سایت ادسنس دسترسی پیدا کنید

البته امن ترین روش که توصیه میکنیم برای شما استفاده از پراکسی با وی پی ان اختصاصی است .

چرا گوگل ادسنس یکی از بهترین  روشهای کسب در آمد از اینترنت است؟

ممکن است در مورد گوگل ادسنس خیلی شنیده باشید .ممکن است این سوال برایتان پیش بیایید که چرا همه از آن تعریف میکنند؟برای اینکه این روش پرطرفدار ترین راه برای پول در اوردن از اینترنت است .

  • اعتماد و اعتبار گوگل و مطمئن بودن در آمد شما

همان طور که میدانید خیلی از شرکت ها ی کسب در امد در اینترنت کلاه بردار هستند و وقتی که سخت کار کردید و در امد خوبی کسب کردید پول شما را هیچوقت نمی دهند

اما وقتی با گوگل کار میکنید ۱۰۰%خیالتان راحت است که پول شما در امن ترین شرکت قرار دارد  و هر ماه سر وقت چک خود را دریافت میکنید.

پول در آوردن از این راه خیلی ساده است  نیازی به ساختن وب سایت حرفه ای نیست تبلیغات گوگل را در سایت با بلاگ کنونی خود  قرار دهید  و شروع به پول در آوردن کنید.

  • سود ۱۰۰%بدون هیچ هزینه خارجی

می دانید که در  کمتر کسب کاری است که سود خالص شما به این فراوانی باشد .

البته مانند رسیدن به هر هدف دیگری در آمد از گوگل هم نیاز به پشتکار وتلاش دارد  وگرنه به هیچ عنوان ره یکساله را نمیتوان یک شبه طی نمود واین را شما خود واقفید

مسلما رسیدن به در آمد بالا یا همان میلیونی مستلزم تلاش شما میباشد.

تبلیغات کلیکی کوگل در مقایسه با سایر سایت ها چقدر پرسود هستند ؟

برای روش کردن آن می توانیم  گوگل ادسنس را با سایر شرکت هایی که برای قرار دادن تبلیغاتشان در سایت شما به شما پول می هند مقایسه کنیم و ببینیم در آمد شما نسبت به آنها کمتر خواهد بود یا بیشتر .اگر تا به حال در مورد سایت های تبلیغاتی ایرانی که برای قرار دادن تبلیغاتشان روی سایت شما به ازای هر کلیک به شما در امد میدهند شنیده باشید نرخ پرداخت انها به ازای هر کلیک ۱۰ تومان تا ۵۰ تومان میباشداما بیشتر تبلیغات کلیکی گوگل از ۲۰۰ تومان یا ۵۰۰ تومان و حتی ۵هزار تومان در هر کلیلک میرسد و این به خاطر شهرت جهانی گوگل میباشد.

شما میتوانید به راحتی سایتی بسازید که در امد کلیکی خوبی داشته باشد. این قدرت کسب درآمد از گوگل ادسنس است.

میزان در امد شما در گوگل به چند عمل دیگر نیز بستگی دارد

  • میزان ترافیک سایت شما

هر چقدر بازدید کننده گان شما بیشتر باشد در نتیجه بازدید شما و کلیک شما بیشتر خواهد بود .پس برای جذب بازدید کننده تلاش کنید و تبلیغ کنید.

  • موضوع سایت شما

ممکن است شما فکر کنید که گوگل در ازای هر کلیک منبع یکسانی به شما پول خواهد داد اما اینطور نیست بلکه سود شما بستگی به موضوع سایت شما دارد.

بعضی زمینه ها به ازای هر کلیک پول بیشتری میدهند برخی کمتر.مثلا موضوع مسکن کار بسیار پرسودی است که هر کلیک به هزار تومان نیز می رسد اما کلیک روی جک خنده دار به ۵۰ تومان و یا کمتر.

اگر روی تبلیغات خود کلید کنیده چه اتفاقی رخ می دهد ؟

گوگل خواهد فهمید و حساب شما را برای همیشه خواهد بست و دیگر نمی توانید دوباره با گوگل کار کنید در نتیجه فکر کلک زدن به ذهنتان خطور نکند.

حال سایت فارسی باشد یا انگلیسی؟

سایت فارسی باشد هم مشکلی ایجاد نمی کند و شما میتوانید کسب در امد کنید اما این نکته را یاد آور میشوم که سایت انگلیسی در آمد بیشتری نسبت به فارسی را داراست.گاهی ممکن است سود شما ۱۰برابر تفاوت کند.

راههای کسب در آمد بیشتر از ادسنس

افزایش بازدید کننده از سایت ایجاد مطالب جذاب

ایجاد سایتهای متعدد

گذاشتن تبلیغات در نقاط حساس وکلیدی

 

 از کدام ابزار پراکسی استفاده کنیم؟

چون ما تحریم هستیم شما نباید از پراکسی اشتراکی استفاده کنید چون گوگل خواهد فهمید پراکسی شما اشتراکی است چون چندین نفر هم مثل شما از این پراکسی استفاده میکنند بنابر این باید یک پراکسی و با وی پی ان اختصاصی داشته باشید

در ابتدا با یک سایت انگلیسی عضو شوید.

یکی از قوانین گوگل برای عضویت شما این است که باید سایت خود را هنگام عضویت معرفی کنید .سپس آن ها سایت شما را بررسی میکنند و اگر به نظرشان به اندازه کافی خوب ومفید آمد شما را تایید میکنند.

چون ما تحریم هستیم پس باید زبان ما قابل قبول برای ادسنس باشد پس باید یا زبان انگلیسی المانی فرانسوی عربی یا غیره باشد.

راه حل چیست ؟

کافی است یک بلاگ انگلیسی ایجاد کنید و پس از اینکه گوگل حساب شما را تایید کرد و عضو شدید ان وقت می توانید تبلیغات را در هر سایتی که خواستید قرار دهید.

سایت هایی که می توانید مثل گوگل ادسنس از آن کسب درآمد کنید:

  • چیتیکا
  • اینفو لینکس
  • yahoopudlisher network

 

Check Also

راز موفقیت افراد ثروتمند چگونه پولدار شوم

۸ راز موفقیت افراد ثروتمند

۸  راز موفقیت افراد ثروتمند شاید خیلی ها این سئوالات را داشته باشند؟ چگونه می …

۵ نظر

  1. باسلام
    اگرسایتهایه دیگری هم که بدون نیازبه سرمایه می شناسیدکه بشودکسب درآمدکردمعرفی نماییدممنون می شوم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.