خانه / ایده های کسب و کار / ایده کارآفرینی / تولید یک محصول جدید برای افراد آپارتمان نشین
ایده های خلاقانه کسب و کار

تولید یک محصول جدید برای افراد آپارتمان نشین

تولید یک محصول جدید برای افراد آپارتمان نشین

خارج شدن خانه ها از فضایی که وسعت آن امروزه برای نسل جدید کمتر در دسترس است و تبدیل شدن آنها به خانه هایی در ابعاد کوچک تر، به گونه ای که هر خانه روی خانه ای دیگر بنا شده، مدلی از زندگی را در خانه هایی به نام آپارتمان به وجود آورده است. مدلی که زندگی در آن خلاف زندگی در خانه های حیاط دار و بزرگ می باشد.

در خانه های قدیمی معمولا گوشه ای از حیاط به باغچه ای کوچک اختصاص داده می شد و در این باغچه ها انواع سبزیجات و حتی درختان میوه تامین کننده برخی نیازهای خانواده بود.شاید همین میوه و سبزی امروزه نیز به شکل دیگری تامین می شود ولی تازگی و سالم بودن سبزی باغچه های خانگی قابل مقایسه با سبزی های مغازه ها نیست.

 

ایده ی ما چیست؟

برای اینکه این باغچه های خانگی را به محیط خانه های امروزی یا همان آپارتمان ها برگردانیم و اعضای خانواده بتوانند از حس خوب استفاده از سبزی باغچه ی خودشان لذت ببرند ، میتوانیم باغچه های چند طبقه در ابعاد کوچک (مثلا ۸۰*۳۰ سانتی متر) طراحی کنیم و در هر طبقه یک نوع سبزی بکاریم.مثلا طبقه ۱:ریحان ۲- مرزه ۳-نعنا و…

ساخت این باغچه های چند طبقه باید به گونه ای باشد که نور به هر طبقه به مقدار کافی رسیده و آب اضافی آن نیز در قسمتی از باغچه (گلدان چند طبقه) جمع آوری گردد.

در ابتدا می توان این باغچه های آپارتمانی را بصورت تبلیغات در آپارتمان ها بازاریابی کرده و فروخت و بعد از مدتی در کنار محله های آپارتمان نشین مغازه ای اجاره کرده و کل مغازه را به فروش این نوع باغچه ها اختصاص داد.

از عکس های زیر هم می توانید در ساخت باغچه های چند طبقه ایده بگیرید.

گلدان چند طبقهگلدان چند طبقهگلدان چند طبقه

با جستجو در گوگل می توانید عکس ها و مدل های دیگری نیز پیدا کرده و از آن ها ایده بگیرید

درآمدهای جانبی

طبیعی است در کنار این محصول خدماتی از قبیل فروش بذر.کود و کمپوست.گلدان و… نیز قابل عرضه است.

مثل همیشه انتظار داریم که از این ایده استفاده کنید و خودتان نیز مواردی را که به ذهنتان میرسد به آن اضافه کنید تا با کمک خدا منبع درآمدی برایتان باشد.

Check Also

ایده های کارآفرینی سایت ایده

ایده کسب وکار عالی برای شهرهای توریستی و گردشگری

برای مشاهده ادامه مطلب باید وارد حساب کاربری خود شوید بستن ورود آیا رمز عبورتان …

۴ نظر

  1. با تعداد زیاد خونه های آپارتمانی در صورت کار به صورت گروهی و طراحی و اجرای شیک و انجام خدمات پس از فروش میشه به درآمد بالا رسید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.