خانه / ایده های کسب و کار / ایده کسب و کار خانگی / ایده کار خانگی کم هزینه با درآمد مناسب
ایده کسب و کار در منزل

ایده کار خانگی کم هزینه با درآمد مناسب

کار خانگی مورد نظر چیست؟

یکی از دغدغه های اصلی معلم ها در مدارس طراحی سئوال ، تایپ و پرینت آن ها می باشد.معمولا اکثر معلم ها هم یا آشنایی کافی با نرم افزارهای ویرایشگر متن مانند word را ندارند و یا اینکه وقت کافی برای تایپ سئوالات و پاسخ نامه های آن ها را پیدا نمی کنند. معمولا هم کار تایپ و پرینت سئوالات را به مغازه های چاپ و تکثیر می سپارند.اگر دنبال ایده کسب و کار خانگی هستید از این فرصت استفاده کرده و در اطراف مدارس (مخصوصا ابتدایی و متوسطه) تبلیغ کنید و یا با ارائه کارت ویزیت و مراجعه حضوری به مدارس بگوئید که کار تایپ و پرینت سئوالات را با قیمت و کیفیت مناسب برایشان انجام می دهید. مطمئن باشید در هر مدرسه ای چند معلم پیدا می شود که دنبال چنین کسی است تا سئوالاتش را تایپ کرده و در مدرسه تحویلش دهد.

در صورتی که کارتان خوب باشد احتمال دارد کار بیشتری برایتان سفارش دهند.تکثیر جزوه ، پرینت مقالات دانش آموزان , رایت سی دی و چندین کار دیگر که می توانید با رابطه و بازاریابی خوب از مدارس دریافت کنید.

برای شروع چه چیزهایی نیاز دارید؟

در ابتدا می توانید با یک کامپیوتر خانگی متوسط یا لپتاپ شروع کنید .باید تا حدودی هم کار با نرم افزار word را بلد باشید.پرینت سئوالات را به یک مغازه چاپ و تکثیر بدهید.بر سر قیمت پرینت هم چانه بزنید و چون مشتری دائمی آن مغازه خواهید بود تخفیف خوبی بگیرید تا سودتان بیشتر شود.در صورتی که توان خرید یک پرینتر لیزری را دارید می توانید در همان ابتدای کار آن را تهیه کنید تا سود پرینت صفحات در جیبتان بماند.در خرید کاغذ دقت کنید.کاغذهای گران قیمت نخرید و سعی کنید کاغذ را به قیمت عمده تهیه کنید.از ابزارهای ارتباطی مانند ایمل،تلگرام و … برای دریافت سفارشات استفاده کنید تا درخواست سفارش را برای مشتریان خود آسانتر کنید و همیشه در دسترس آن ها باشید.همه سئوالات را به صورت دسته بندی مناسب آرشیو کنید تا در صورت نیاز دوباره آن ها را تایپ نکنید.

گسترش کار با فروش سئوالات

معمولا سفارش تایپ سئوالات همراه با پاسخنامه می باشد.شما با آرشیو کردن آن ها می توانید یک بانک سئوال (به همراه پاسخنامه) برای هر درس و رشته ای داشته باشید.از این بانک سئوالات می توانید یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید و نمونه سئوالات هر درس را همراه با پاسخنامه بصورت آنلاین فروخته و کسب درآمد کنید.

کسب درآمد با تولید نرم افزار سئوالات

می توانید نرم افزاری طراحی کنید که سئوالات و پاسخ ها را دریافت کرده و در دیتابیس ذخیره کند و سپس با انتخاب سئوالات دلخواه و گرفتن خروجی ، سئوالات بصورت فرمت های دلخواه در قالب برگه های امتحانی چاپ شود.این نرم افزار می تواند بازار فروش خوبی در بین معلم ها داشته باشد.

۲ نظر

  1. ایده جالبیه . خیلی ممنون

  2. سلام ایده خوبی هستش ولی چندتا کار دیگه هم میشه بهش اضافه کرد که باعث رونق گرفتن ایده و کار برای کسی که میخواد انجامش بده باشه
    ۱- با معلم ها صحبت کنه تا برای تایپ سوالات به ایشان مراجعه کنه
    ۲- تو جلسه اولیا و مربیان مدرسه اعلام کنه که کار تایپ و تحقیق انجام میده و کسانی که کار تایپ و تحقیق دارن به این شخص مراجعه کنه
    ۳- تراکت در محل رفت و آمد دانش آموزان و والدین آنها بزنه و بهشون بده تا برای کار های تایپ و تحقیق به این شخص مراجعه کنن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.