خانه / ایده های کسب و کار / ایده کسب و کار اینترنتی / ایده کسب و کار آنلاینی که نیاز بسیاری از افراد در فضای مجازی می باشد.
ایده کسب و کار آنلاین و سایت ایده اینترنتی

ایده کسب و کار آنلاینی که نیاز بسیاری از افراد در فضای مجازی می باشد.

مقدمه

با توجه به گسترش استفاده از اینترنت در بین افراد جامعه و سوق یافتن انواع تجارت های سنتی و مدرن به سمت الکترونیکی و اینترنتی شدن، روز به روز شاهد به وجود آمدن سایت های جدید در این زمینه هستیم.از فروشگاه های اینترنتی گرفته تا سایت های خرید و فروش اجناس و کالاهای فیزیکی و مجازی.همه این عوامل نشان دهنده این است که تجارت در سطح اینترنت به صورت چشمگیری در حال رشد و پیشرفت است.

یکی دیگر از مباحثی که در بستر اینترنت امروزه شاهد آن هستیم همکاری ها و مشارکت های اینترنتی می باشد.افراد با تشکیل گروه ها و تیم های اینترنتی به صورت مشارکتی و تیمی اقدام به انجام کارهایی در سطح اینترنت میکنند که در اکثر موارد هم اعضای تیم و گروه از مکان های جغرافیایی متفاوتی هستند و آشنایی کافی نیز به یکدیگر ندارند.همانند راه اندازی استارت آپ های اینترنتی.

همه تجارت ها و مشارکت های گفته شده علاوه بر مزایایی که دارد دارای برخی معایب و مشکلاتی نیز هست که در صورت حل شدن این مشکلات چه بسا شاهد گسترش و بالا بودن درصد موفقیت آن ها نیز خواهیم بود.

امتیاز این مطلب: ۲۵۰۰
برای مشاهده ادامه مطلب باید وارد حساب کاربری خود شوید

بستن

*

*

Check Also

ایده سامانه تفریح و کار گروهی

زندگی شهرنشینی و ماشینی امروز از طرفی و سرعت پیشرفت تکنولوژی از طرفی دیگر ، …

۲ نظر

  1. به نظرم ایده جالبی نیست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.