خانه / ایده های کسب و کار / ایده کسب و کار اینترنتی / ایده اپلیکیشن موبایل برای ارائه خدمتی جدید در شهرهای بزرگ

ایده اپلیکیشن موبایل برای ارائه خدمتی جدید در شهرهای بزرگ

حتما برایتان اتفاق افتاده است که در ساعاتی از نصف شب نیاز به خرید از مغازه ای داشته باشید،مانند خرید خوراکی ،لوازم بهداشتی یا دارویی و… اما با توجه به اینکه شب است ، نمی دانید که برای برطرف کردن این نیاز به کجا مراجعه کنید و ممکن است در شهر بگردید تا اینکه به مغازه ای باز برخورد کنید که این گونه عمل کردن معمولا اتلاف وقت و هزینه را در بر دارد.

ایده ما به شما طراحی و ساخت اپلیکیشنی است که مغازه ها و سرویس دهنده هایی که نصف شب هم باز هستند را در آن نشان می دهد و افراد با مراجعه به نرم افزار از موقعیت این مکان ها اطلاع پیدا می کنند.نمونه ای از مشاغلی که می توانید در این نرم افزار ثبت کنید عبارتند از سوپرمارکت ها ، داروخانه ها ، تاکسی تلفنی ها و سایر کسب و کارهایی که بیشتر نیازها در شب مربوط به این مشاغل است.

شما علاوه بر این امکان،امکان ویژه ی دیگری می توانید به اپلیکیشن خود اضافه کنید. امکان خدمات آنلاین برای مغازه ها یا فروشگاه ها، به طوری که خریدار کالایی را سفارش می دهد و فروشگاه یا کسب و کار مربوطه کالا را سریعا به درب منزل فرد ارسال می کند چون رفت و آمد در شب برای بیشتر افراد جامعه مقدور نیست و این امکان نقطه قوت اپلیکیشن شماست.

شاید اکثر این کسب و کارها توان ارسال کالا به درب منزل مشتری را نداشته باشند.برای حل این مشکل می توانید با یک پیک موتوری هماهنگ کنید تا فرایند تحویل کلیه سفارشات را انجلم دهد.با گسترش کسب و کار و اپلیکیشن خود می توانید خودتان یک یا چند نفر را برای این کار استخدام کنید.

امکانات اپلیکیشن

 • امکان مشاهده مکان ها در نقشه
 • جستجو براساس مکان و نوع مکان،جستجو بر اساس کالا و قیمت
 • امکان برقراری ارتباط با مغازه توسط کاربران

درآمدزایی

 • دریافت اشتراک ماهانه و سالانه از مکان های ثبت شده در نرم افزار
 • تبلیغ برای مفازه ها و فروشگاه های شبانه روزی
 • عضویت ویژه برای اعمال تقدم در معرفی مکان های نتیجه جستجو
 • دریافت درصد از سفارش های آنلاین

Check Also

ایده سامانه تفریح و کار گروهی

زندگی شهرنشینی و ماشینی امروز از طرفی و سرعت پیشرفت تکنولوژی از طرفی دیگر ، …

۷ نظر

 1. باسلام
  ایده ای بسیاربکر می باشدامافکرکنم درشهرستانهازیادنشوددراین اپلیکیشن مانوردادچون همه در ساعت مقرری بنابه دلایل امکان سرقت و.. نیروهای نظامی وانتظامی مغازه دارهاو..راالزام به بستن می کنند.بیشتربرای تهران مناسب باشد.

 2. درسته
  در خیلی از مناطقی که مخصوصا از مرکز شهر دور هستند اجازه باز بودن مغازه بیشتر از ساعت ۱۱ داده نمیشود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.