خانه / مشارکت در کسب وکار / کسب و کار درآمدزا برای بانوان ، بدون نیاز به سرمایه
کسب و کار درآمدزا برای بانوان کار بدون سرمایه

کسب و کار درآمدزا برای بانوان ، بدون نیاز به سرمایه

بنده دوسال هست که کار بازاریابی و فروش از طریق اینستاگرام و تلگرام رو انجام میدم و تو این دو سال در آمد نسبتا خوبی هم داشتم که به نسبت تایم کمی که میذاشتم قابل قبول بود. اجناسی که میفروختم در ابتدا بدلیجات دست ساز بود و بعدها لوازم آرایشی و بهداشتی رو هم اضافه کردم.به جز بدلیجات که ساخت خودم هست بقیه لوازم رو از عمده فروش ها تهیه میکنم و از بابت تهیه جنس مشکلی ندارم. حتی میتونم برای گسترش کار پوشاک و اجناس دیگه رو هم به سبد کالاها اضافه کنم.

همونطور که گفتم تو این دو سال فقط از طریق تلگرام و اینستاگرام فروش میکردم و به تازگی فروشگاه اینترنتی هم راه اندازی کردم.الان نیاز به یک شریک کاری خانم دارم(فقط خانم ها درخواست همکاری بدن). کاری که میخوام شریکم انجام بده اینه که تو مدیریت سایت ، کانال و پیج اینستاگرام کمکم کنه.

شرایط الزامی برای شراکت

  • آشنایی نسبی با سیستم مدیریت محتوای وردپرس و فروشگاه ساز ووکامرس
  • آشنایی کامل با اینستاگرام و تلگرام
  • حداقل ۶ ساعت تایم آزاد در هر روز برای کار

درصد شراکت

درصد شراکت بستگی داره به کاری که شخص باید انجام بده.کل کارها تقسیم بندی میشه و به نسبت کاری که انجام میشه ، هر دو طرف سود خودشون رو بر میدارن.مثلا اگه طرف نتونه وردپرس و ووکامرس رو به خوبی کار کنه و فقط رو شبکه های اجتماعی فعالیت کنه درصدش کم میشه(بین ۲۰ تا ۳۰ درصد).و اگه تو همه قسمت ها فعال باشه ۵۰ درصد بهش سهم تعلق میگیره.

هدف بنده واقعا سود دو طرفه هست.و کسی که بخواد کار کنه میتونه درآمد خوبی داشته باشه.

این کسب و کار توسط گروه جاب ایده حمایت شده و کلیه مراحل کار اعم از راه اندازی ، مشاوره ، بازاریابی و… به کمک تیم فنی جاب ایده انجام خواهد شد.جهت  طرح هر گونه سئوال و نکته نظر از قسمت کامنت های همین پست استفاده کنید. و برای ارسال درخواست جهت مشارکت در این کسب و کار  فرم همکاری را تکمیل کرده و برای ما ارسال کنید.

Check Also

کسب درآمد تضمینی از تلگرام کسب و کارهای آنلاین کسب و کار اینترنتی کسب درآمد از سایت کسب درآمد از تلگرام

راه اندازی شراکتی کسب و کار آنلاین در زمینه تلگرام

همانطور که می دانید پیام رسان تلگرام در ایران دارای طیف وسیعی از کاربر می …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.