خانه / مشارکت در کسب وکار / راه اندازی شراکتی کسب و کار آنلاین در زمینه تلگرام
کسب درآمد تضمینی از تلگرام کسب و کارهای آنلاین کسب و کار اینترنتی کسب درآمد از سایت کسب درآمد از تلگرام

راه اندازی شراکتی کسب و کار آنلاین در زمینه تلگرام

همانطور که می دانید پیام رسان تلگرام در ایران دارای طیف وسیعی از کاربر می باشد که روز به روز نیز بر تعداد آن افزوده می شود.در این بین افراد و حتی شرکت های بسیاری نیز در این زمینه سرمایه گذاری کرده و از این راه به کسب درآمد می پردازند.کانالهایی که درآمد ماهانه آنها از ۱ الی ۲ میلیون تا ۶۰ میلیون تومان درماه نیز می رسد،سایت ها و کانالهایی که با فروش و افزایش ممبر(اعضا) درآمدهای میلیونی دارند و یا با ارائه خدماتی در این زمینه کسب و کار پر سودی را راه اندازی نموده اند.
تیم فنی جاب ایده با همکاری یکی از افراد حرفه ای در زمینه تبلیغات و افزایش ممبر تلگرام در نظر دارد کسب و کار آنلاینی را راه اندازی نماید که تلفیقی از روشهای موجود برای کسب درآمد از تلگرام و کاربران آن می باشد. این کسب و کار دارای یک وبسایت و همچنین کانال تلگرام می باشد که از هر دو بستر برای کسب درآمد استفاده خواهد شد.

میزان درآمد و رقبای این کسب و کار

میزان درآمدی که برای این کسب و کار پیشبینی می شود ماهیانه حداقل ۱-۲ میلیون تومان میباشد و در صورت پیشرفت کسب و کار و پیاده سازی ایده هایی که برای ادامه کار در نظر گرفته شده است میزان درآمد آن سقف مشخصی نخواهد داشت.هم اکنون فقط یک وبسایت در این زمینه فعال می باشد که تنها یکی از طرح های این ایده را پیاده سازی کرده است و ماهیانه ۳-۴ میلیون تومان درآمد دارد.بنابراین از نظر بازار رقابتی رقیبان قدرتمند زیادی ندارد.

شرایط واگذاری و شراکت در این ایده

این کسب و کار برای راه اندازی نیاز به سرمایه گذار و همکار دارد.شخصی که در این پروژه برای همکاری نیاز است باید دارای شرایط زیر باشد:

  • آشنایی اولیه با پیام رسان تلگرام و نحوه مدیریت کانال،تبادل بین کانال ها و…
  •  آشنایی با اینترنت
  • آشنایی اولیه با سیستم مدیریت محتوای وردپرس
  • داشتن حداقل ۵-۶ ساعت وقت آزاد برای انجام وظایف محوله
  • سرمایه گذاری بر روی طرح طبق جدول زیر(میزان سرمایه گذاری و درصد شراکت شما از کسب و کار و درآمد)

شراکت در کسب و کار اینترنتی آنلاین جاب ایده

شما بر اساس سرمایه گذاری خود در این کسب و کار با جاب ایده شریک خواهید شد.یک تیم متشکل از طراحان وب،متخصصین سئو و یک فرد خبره در زمینه تلگرام به عنوان پشتیبان و مشاور فعالیت خواهند کرد و چون درصدی از سود این کسب و کار متعلق به جاب ایده می باشد این تیم همواره درصدد پیشرفت این کسب و کار و افزایش درآمد آن خواهد بود.

ضمانت طرح

  • برای شراکت در این کسب و کار قرارداد رسمی  با شما منعقد خواهد گردید.
  • درصورتی که طرح در مدت مشخص شده در قرار داد به درآمد نرسد طبق مفاد قرارداد کل مبلغ سرمایه گذاری به شما عودت داده خواهد شد.

در صورت داشتن هرگونه سئوال می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه آن را مطرح کرده و یا با ادمین کانال تلگرام (@jobide) در ارتباط باشید.

مهلت ارسال درخواست به پابان رسیده است.

 پس از بررسی های نهایی ، جناب آقای سالار حسین زاده برای مشارکت در این کسب و کار انتخاب شدند.

Check Also

نیازمند همکاری برای مدیریت وب سایت به صورت شراکتی

نیاز به همکار برای سایت آموزش بازارهای مالی ارز بین المللی

یک وب سایت در زمینه آموزش بازارهای مالی ارز بین المللی نزدیک به یکسال هست …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.